فیزیوتراپی کارنیک – نجمه نظری – میدان ولیعصر و بلوار کشاورز تهران

تهران،منطقه 6، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان ایتالیا

فیزیوتراپی در منزل  کارنیک

ما مراقب شما هستیم!

فیزیوتراپی در منزل کارنیک 

ما مراقب شما هستیم!

فیزیوتراپی در منزل گیشا

 

سال ها تجربه کار حرفه ای فیزیوتراپی در تهران،  گیشا و محله‌های مجاور آن، ما را با شخصیت، فرهنگ و اصالت مردمان و ساکنان گیشا آشنا کرده است، و اکنون ما در فیزیوتراپی کارنیک بر خود می‌بالیم که امکان ارائه خدمت فیزیوتراپی در منزل در این محله  تهران را داریم.

خدمات بالینی در منزل تهران تمام مناطق

فیزیوتراپیست می خواید؟

با تکمیل فرم درخواست فیزیوتراپی در منزل (هوم ویزیت) در اولین زمان خدمات فیزیوتراپی را داخل منزلتون دریافت خواهید کرد.
همچنین می‌توانید مستقیم با شماره 09103133984 تماس بگیرید.

نکات مهم انتخاب فیزیوتراپی در منزل (هوم ویزیت)

نکته اول-  دچار جعل و تقلب نشوید، بسیاری از افرادی که در این زمینه در شبکه های اجتماعی و یا از طریق آشنایان و دوستان معرفی می شوند ممکن است اصلا تخصص فیزیوتراپی را نداشته باشند! پس خوب تحقیق کنید. 

نکته دوم-  برای تحقیق اول از همه از پزشک خود کمک بگیرید، ایشان با شناختی که از درد شما دارند قطعا راهنمای خوبی برای شما خواهند بود.

نکته سوم-  همچنین می توانید از مراکز معتبر  و کلینیک فیزیوتراپی مشخص استعالم بگیرید، دقت کنید مراکز خدمات پرستاری و شرکت های فعال در این زمینه شاید با فیزیوتراپیست قرارداد نداشته باشند، و فرد غیر متخصص را برای شما معرفی کنند. 

نکته چهارم-  پس از انتخاب فیزیوتراپیست برای جلوگیری از تقلب و ضایع شدن حق و سلامتتان، حتما در جلسه اول کارت نظام پزشکی فیزیوتراپیست را بخواهید و در سامانه جستو جو اعضا نظام پزشکی استعلام کنید.

نکته پنجم- برای اطمینان عضویت فرد در انجمن فیزیوتراپی ایران را نیز تحقیق کنید. 

نکته ششم- مصاحبه دکتر بهرامیان را در این خصوص مطالعه کنید(+).

سامانه جستوجو اعضا نظام پزشکی

فیزیوتراپیست‌های کارنیک

فیزیوتراپیست –  نجمه نظری

  • کارشناس‌ارشد فیزیوتراپی دانشگاه تهران.
  • عضو انجمن فیزیوتراپی ایران.
  • متخصص فیزیوتراپی در زمینه ی آسیب های ارتوپدی و اسکلتی عضلانی.
  • متخصص در زمینه توانبخشی و تمرین درمانی پس از جراحی ها و آسیب های ورزشی.

رزومه تحصیلی و کاری

فیزیوتراپیست –  سید محمدرضا صالحی

  • کارشناس‌ فیزیوتراپی دانشگاه تهران.
  • کارشناس ارشد فیزیوتراپی دانشگاه  جندی شاپور.
  • عضو انجمن فیزیوتراپی ایران.
  • متخصص فیزیوتراپی در زمینه‌ی  بازتوانی پس از جراحی‌ها و آسیب‎‌‌های ورزشی.
  • متخصص در زمینه‌ی منوال تراپی و تمرین درمانی عارضه‌های  اسکلتی عضلانی و نورولوژیک.

 

مزایای فیزیوتراپی در منزل

راحتی بیشتر به این معنی است که بیماران ما زمان  درمان خود را به شخصه تعیین می کنند.

امنیت در فیزیوتراپی در منزل

درمان راحتتر

بدون هزینه اضافی کلینیک و یک متخصص فیزیوتراپی را به خانه بیاورید. تحت نظر بیمه تکمیلی خود برنامه درمانتان را با خیال راحت شخصی سازی کنید.

تجهیزات در منزل

تجهیزات در منزل شما

فیزیوتراپیست شما یک کیت همراه می آورد. بیماران در 90 درصد موارد به تجهیزات کلینیکی سنگین نیاز ندارند.

خدمات هوم ویزیت برنامه شخصی

برنامه درمانی شخصی

60 دقیقه مراقبت حضوری زیر نظر شخص فیزیوتراپیست به معنای بهبودی سریع‌تر و در برنامه‌های درمان‌های کمتر است.

سوالات متداول در خصوص فیزیوتراپی در منزل

درمانگران ما برای قرار ملاقات در هر نقطه از محله گیشا در دسترس هستند. شما نیازی به مراجعه ندارید ما با افتخار به شما مراجعه می کنیم تا تجربه  فیزیوتراپی را تا حد امکان برای شما راحت کنیم. می دانیم که این شهر چقدر خاص است و ساکنانش هر روز چقدر سخت کار می کنند. ما خدمات فیزیوتراپی در منزل کارنیک را ایجاد کردیم تا به ساکنان محله گیشا کمک کنیم، تا استرس ناشی از تهیه نسخه، بررسی پوشش بیمه، یافتن یک کلینیک حرفه ای و متخصص، مواجهه با صندلی های  انتظار کلینیکی، و سفرهای مکرر در ترافیک شهر تهران  برای دریافت خدمات فیزیوتراپی مورد نیاز را کاهش دهند.

کارنیک طرح های بیمه بسیاری را می پذیرد و ما فرآیند تأیید  و تهیه معرفی نامه بیمه تکمیلی  را برای شما انجام می دهید. در خدمات فیزیوتراپی در منزل کارنیک، شما  همان مبلغ  طرح بیمه خود را  پرداخت می کنید. و سپس با معرفی نامه خود هزینه خدمات را از بیمه تکمیلی خود دریافت خواهد کرد. (لیست بیمه های طرف قرارداد فیزیوتراپی کارنیک)

در بیشتر موارد، برای فیزیوتراپی نیازی به نسخه نخواهید داشت. البته برای دریافت خدمات بیمه های تکمیلی بایستی نسخه مربوطه را ضمیمه پرونده خود داشته باشید. در این مورد به ما اطلاع بدهید و در کمترین زمان ممکن هماهنگی ویزیت و تهیه نسخه برای شما انجام خواهد شد.

نوبت دهی برای فیزیوتراپی خصوصی در منزل 7 روز هفته از ساعت 6:30 صبح تا 21:30 می باشد.

قطعا در طول درمان شما با یک درمان گر واحد کار درمان خود را پیش خواهید برد. جز در مواردی که درخواست   از سمت شما به دست ما برسد کادر درمان جدید جایگزین خواهیم کرد.

تمامی همکاران ما فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر هستند و دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام پزشکی کشور می باشند.

هزینه های فیزیوتراپی عموما توسط   انجمن فیزیوتراپی ایران  تعیین و ابلاغ می شود  جهت اطلاع از تعرفه های سال 1402 لطفا  به  صفحه   تعرفه و هزینه فیزیوتراپی در منزل   مراجعه کنید.

فیزیوتراپی در منزل مخصوص بیمارانی است که به نوعی توانایی جابه‌جایی ندارند یا جابه‌جایی آنها برای خانواده بسیار پرهزینه است. این افراد معمولاً تحت جراحی‌های سنگین قرار گرفته‌اند؛ به گونه‌ای که قادر به حضور در مطب‌های فیزیوتراپی نیستند و پزشک پیشنهاد می‌دهد که فیزیوتراپی برای آنها در منزل انجام شود. این افراد معمولاً شامل بیماران مغز و اعصاب یا کسانی می‌شوند که دچار سکته مغزی شده‌اند، یا همه افرادی که به دلایل مختلف از جمله جراحی‌های سنگین قادر به حر کت نیستند.

رضایت مراجعان از کارنیک

رجب پور:

چندین نوبت من در سال گدشته بخاطر دست درد و شانه درد و زانو درد به این مرکز مراجعه کردم. همه روش‌ها و تکنیک‌هایی که اجرا میکنن با دانش و علمی هست، تجهیزاتشون کامله و تیم و کادر درمان خیلی خوش برخوردن.

گوگل

باقری: 

کادر خیلی عالی و پر انرژی در این مجموعه فعالیت میکن، و مکمل این کادر یک خانم دکتر شریف و متعهد هستند، که در اوج جوانی با تبحر و مسولیت پذیری بالا و صبر و تحمل فراوان به تمام امور مراجعه کنندگان رسیدگی میکنند.موفق و پیروز باشید.

بهترینو

خانیان:
من به خاطر شرایط پدرم خیلی از فیزیوتراپیهای تهران امتحان کردم، واقعا تمام پرسنل کارنیک بسیار حرفه ای و وظیفه شناس هستند بسیار دلسوز و در مار خودشون ماهر هستند دستگاه های به روز و مناسب استفاده میکنند . محیطی تمیز و بسیار دوستانه برای بیماران و همراهانشان فراهم میکنند که جای تشکر داره.

نجفی:

من سالها از درد درناحیه سر شانه و بین کتف هام رنج میبردم خانم دکتر نظری با تکنیکهای درمانی منحصر به فردشون طی ۳ جلسه درد ۱۰ ساله من رو به صفر رسوندن….مدیون زحماتشون هستم.
امیر محمد: 
تشکر و سپاس فراوان از زحمات خانم دکتر نجمه نظری و آقای دکتر صالحی، در مرکز فیزیوتراپی کارنیک رضایت کامل در درمان مادرم که فیزیوتراپی در منزل داشتن به علت سکته مغزی که در طول هفت جلسه بهبودی کامل داشتن و تونستن راه برن و خودم که در مطب تحت درمان بودم و همه چیز واقعا عالی بود.

نجفی: 

رفتار کادر درمان بسیار محترمانه بود و بسیار مجرب بودن.
تجهیزات خیلی خوبی داشتن.
باتشکر از کلینیک کارنیک.

گوگل

ما کلینیک فیزیوتراپی کارنیک هستیم که خدمات فیزیوتراپی در منزل را هم ارائه می دهیم.

تمرین درمانی پس از فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل هوم ویزیت 1

تمرین درمانی و انجام حرکات ورزشی خاص بعد از فیزیوتراپی یکی از مهمترین مواردی است که بیمار باید بدان بپردازد. تمرین درمانی در بیشتر موارد تاثیر درمان را مضاعف کرده و روند بهبودی فرد را ماندگار تر خواهد کرد. تیم فیزیوتراپی کارنیک ضمن ارائه تمرینات علمی و کاربردی در طی جلسات حضوری، امکان استفاده از پکیج های تمرین درمانی انلاین را نیز برای مراجعان فراهم کرده است.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

آدرس کلینیک

تهران، منطقه 6، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان ایتالیا، پلاک 5 فیزیوتراپی کارنیک –

داخل مرکز تصویربرداری شاهد.

تماس با کلینیک

 

09103133984

021-88966131  داخلی 339

 

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 – 19

پنجشنبه 8 – 14